O nas

O nas

Kilka słów o nas..

Działamy od ponad 30 lat

Historia firmy:

Początek działalności firmy to rok 1989, kiedy produkcja prowadzona była w małej piekarni przy ul. Głównej. W 1990 r. uruchomiliśmy piekarnię w Świebodzicach przy ul. Bp Krasickiego. Działaliśmy tak do 2001 roku, w którym rozpoczęliśmy produkcję w adoptowanych z magazynów budynkach przy ul. Okrężnej 32, w Świdnicy. Firma trzykrotnie została wyróżniona nagrodą Świdnickiego Gryfa w kategoriach: „Najlepszy pracodawca”, „Najlepsza obsługa klienta” i „Nagroda specjalna prezydenta Świdnicy”.

Działalność obecna:

Pracujemy na trzy zmiany, dzięki temu nasi Klienci mogą zawsze kupić świeże pieczywo.

Wypiekamy szeroki asortyment chlebów różnorodnego gatunku na naturalnych surowcach. Każdy znajdzie dla siebie produkt ,który będzie odpowiedni dla jego zdrowia i podniebienia. Doskonały smak i aromat naszego pieczywa zawdzięczamy produkcji wyrobów na bazie naturalnego kwasu wytworzonego z mąki żytniej, poddanej wielofazowej fermentacji, oraz dużym umiejętnością naszych piekarzy. Oferujemy Państwu szeroki wybór słodkości: ulubione ciasta na co dzień i święta, wyszukane torty na każdą okazję.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, zawsze świeże i atrakcyjne organoleptycznie wyroby, staranną realizację każdego zamówienia, najwyższą jakość produktów z zachowaniem bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

Nasz sklepy

Posiadamy 9 sklepów firmowych zlokalizowanych na terenie Świdnicy i Świebodzic.

Współpracujemy z ponad 100 odbiorcami zewnętrznymi w Świdnicy i okolicznych miejscowościach.

Designed by Spring Leading
Theme: Screenr | Stworzone przez FameThemes
Polityka Prywatności
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Call Now Button